Науково-практичний семінар для педагогів ЗДО міста Миколаєва та Миколаївської області «Програма «ДИТИНА: нові підходи до розвитку дітей дошкільного віку»

З вересня 2021 року по червень 2022 року кафедрою дошкільної освіти  Миколаївського університету імені В.О. Сухомлинського на чолі із завідувачем професором Атаманчуком ЮМ. Заплановано серію науково-практичний семінар для педагогів ЗДО міста Миколаєва та Миколаївської області за комплексною освітньою програмою «ДИТИНА». 14.12.2021 року відбулася друга зустріч з педагогами міста Миколаєва і Миколаївської області. Запланований цикл заходів проведено з метою поінформування щодо особливості побудову освітнього процесу в закладі дошкільної освіти за програмою «ДИТИНА» та навчання щодо особливостей користування програмою для широкої категорії працівників дошкільної ланки освіти: спеціалістів з дошкільної освіти відділів органів освіти та ОТГ, методистів ЦПР, керівників та педагогів ЗДО. У семінарах взяли участь: Атаманчук Юрій Миколайович – завідувач кафедри дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, доктор педагогічних  наук, професор; Лісовська Тетяна Адамівна – кандидат педагогічних наук, доцент; Курчатова Анжеліка Віталіївна – кандидат педагогічних наук, старший викладач; Тесленко Світлана Олегівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач; Бойко Оксана Миколаївна ­ головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївської міської ради. Дистанційні семінари команди науковців мали два формати: Інформаційні (ознайомчі) семінари відбулися для вихователів, які тільки почали працювали за цією програмою. Перший інформаційний семінар пройшов для тих педагогів, які будуть працювати за цією програмою у 2021-2022 навчальному році з дітьми усіх вікових групи. Другий навчально-практичний семінар був спрямований на вирішення питань впровадження програми «ДИТИНА» в освітній процес закладу дошкільної освіти та розглянуто питання щодо особливостей планування та організації діяльності ЗДО у 2021-2022 навчальному році. Викладачі кафедри дошкільної освіти висловлюють вдячність очільникам закладів дошкільної освіти, за надану можливість та комфортні умови для зустрічей зацікавлених педагогів та науковців: завідувачці ЗДО №127 Крупенковій Світлані Георгіївні та завідувачці ЗДО №103 Афанасьєвій Олені Юріївні, також головним спеціалістам відділу загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївської міської ради Бойко Оксані Миколаївні та Гладун Олесі Федорівні.