Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації!

Професорсько-викладацький склад факультету педагогічної та соціальної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського пропонує сучасні форми курсів підвищення кваліфікації: майстер-класи, вебінари, скрайбінги, нетворкінги, воркшопи та інші найбільш актуальні напрями роботи Нової української школи.

Після проходження навчання педагог (вчитель початкових класів, вихователь ЗДО) отримує сертифікат, де зазначено:

повне найменування закладу;

форма навчання, тема курсу;

тривалість курсу;

ПІБ особи, яка проходила навчання;

дату завершення курсу;

серію та номер документа;

підпис ректора університету.

У результаті підвищення кваліфікації педагогічні працівники отримують сертифікати, які є чинними відповідно до пунктів 24 та 26 нового положення про «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 23 серпня 2019 року №800).

Учитель, це людина, на якій тримається реформа. Без учителя будь-які зміни неможливі. Тому, один із головних принципів – це умотивований вчитель. Мету, що стоїть перед Вами, будемо досягати разом!

Чекаємо на Вас! Ми сприятимемо вашому професійному та особистісному зростанню!

Наші координати:

e-mail: faculty.ped.soc.educ404@gmail.com