«Миколайчики»

Майже цілий рік усі ми –  дорослі й діти, з нетерпінням очікуємо на зимові свята: День Св. Миколая, Новий рік, Різдво. З особливим нетерпінням діти чекають 19 грудня, оскільки Свято Миколая пов’язане з подарунками та гарним настроєм. Незважаючи на умови адаптивного карантину в Україні, студенти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» мають змогу відвідувати заклади дошкільної освіти міста Миколаєва, у яких вони проходять практику. А на передодні свят студенти 4 курсу разом з куратором групи Тесленко С.О. із задоволенням долучилися до проведення свят, оформлення музичної зали, написання сценаріїв, виготовлення прикрас.  Підготовка була кропіткою і відповідальною. А що з цього вийшло пропонуємо переглянути. Адміністрація факультету педагогічної та соціальної освіти та викладачі кафедри дошкільної освіти висловлюють вдячність очільникам баз практик, за надану можливість прийняти участь у проведенні свят та прояві своїх професійних надбань, студентам МНУ імені В.О. Сухомлинського, спеціальності 012 «Дошкільна освіта».

НАШІ ВРАЖЕННЯ: