Профорієнтаційна робота продовжується! Долучайтеся!

Незважаючи на умови адаптивного карантину в Україні, науково-педагогічні працівники кафедри дошкільної освіти факультету педагогічної та соціальної освіти Миколаївського національного університету проводять онлайн-профорієнтацію. Відповідальні за проведення профорієнтаційних зустрічей: завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Ю.М. Атаманчук; відповідальна особа за профорієнтаційну роботу на кафедрі дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук, старший викладач С. О. Тесленко; відповідальна особа за профорієнтаційну роботу на факультеті педагогічної та соціальної освіти, кандидат педагогічних наук, старший викладач А.В. Курчатова. До заходу долучилися науково-педагогічні працівники кафедри дошкільної освіти: професорка О.С. Трифонова, доцент Т.А. Лісовська. На початку зустрічей обов’язково опубліковується пост у соціальних мережах instagram та facebook на тему зустрічей. Студенти розміщують цікаві фотографії студентського життя або відео навчального процесу. Результат оцінювання діяльності викладачів кількість переглядів, лайків або особистих запитань до викладачів від осіб зацікавлених про виступ на спеціальність 012 «Дошкільна освіта».

ПРОФОРІЄНАТІЙНА РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ. ДОЛУЧАЙТЕСЯ!!!!!!