Захист курсових робіт спеціальності 012 «Дошкільна освіта» із освітнього компоненту «Педагогіка (дошкільна, історія педагогіки)»

13.12.2021 р. на платформі Zoom було проведено захист курсових робіт із освітнього компоненту «Педагогіка (дошкільна, історія педагогіки)».
Майбутні вихователі закладів дошкільної освіти, студентки З18 групи спеціальність 012 Дошкільна освіта, денна форма навчання, представили результати наукових досліджень.
До складу комісії із захисту курсових робіт увійшли: доктор педагогічних наук, професор Ю.М. Атаманчук; кандидат педагогічних наук, доцент Т.А. Лісовська; кандидат педагогічних наук, старший викладач А.В. Курчатова. У темах курсових робіт відображено актуальні завдання сучасної дошкільної освіти. Здобувачі вищої освіти підготували ґрунтовні доповіді та презентації. В процесі захисту майбутні фахівці виявили високий рівень знань щодо педагогічних аспектів реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції Нової української школи та розуміння дієвих механізмів забезпечення ефективності освітнього процесу у закладах дошкільної освіти Здобувачі освітнього ступеня бакалавр продемонстрували володіння методологічними засадами наукової праці, вміння збирати і опрацьовувати інформацію, розробляти програму педагогічного експерименту, аналізувати та оформляти одержані результати.