Тиждень професій

У рамках «Тижня професій» 26 жовтня 2017 року факультет дошкільної та початкової освіти гостинно відкрив двері усім, хто мріє стати вихователем, учителем початкових класів, дитячим психологом, логопедом або методистом ДНЗ.

На чудовий захід «Казковий світ дитинства» до нас завітали абітурієнти зі шкіл Миколаєва та смт. Калинівки.

У програмі заходу на майбутніх студентів чекав майстер-клас із технік нетрадиційного малювання, який провела вихователь Миколаївського ДНЗ №117 «Калинонька» Сівак В. В., інтерактивний театр, міні-екскурсія, смакування солодощами власного виготовлення.

І гості і студенти, які підготували захід, отримали задоволення від побаченого, зуміли творчо попрацювати і відпочити в затишній атмосфері.