Обираєш факультет педагогічної та соціальної освіти — обираєш успішне майбутнє!!!

На факультеті педагогічної та соціальної освіти створено необхідні умови для організації освітньої діяльності та самостійної роботи здобувачів ОП «Дошкільна освіта». Підготовка фахівців здійснюється в навчальних корпусах №1,2: в аудиторіях, кабінетах, що забезпечені науковою, навчально-методичною та ін. допоміжною літературою; в комп’ютерних лабораторіях. Факультет педагогічної та соціальної освіти налічує 20 навчальних аудиторій, з них 4 аудиторії (20%) забезпечені мультимедійним обладнанням. Всі аудиторії мають безкоштовний доступ до Інтернет через Wi-Fi. Кожна аудиторія має достатню кількість місць відповідно до наповнюваності груп та потоків (від 20 до 110 місць). У корп. №2 функціонує Наукова бібліотека МНУ ім. В.О. Сухомлинського (читальний зал, абонемент, електронна бібліотека, що забезпечує вільний доступ до електронних ресурсів освітніх компонентів, електронних баз вітчизняних та іноземних наукових видань.

Від керівників ЗДО міста Миколаєва та Миколаївської області постійно надходять запрошення на роботу для випускників спеціальності «Дошкільна освіта». На сьогоднішній день у 74 ЗДО міста Миколаїв  працюють 68 % фахівців зі спеціальності «Дошкільна освіта» які є випускниками МНУ імені В.О. Сухомлинського, у 555 ЗДО Миколаївської області працює 63% фахівців спеціальності «Дошкільна освіта», які  також є випускниками цього університету, 6 % працюють в інших областях України.

Матеріально-технічне забезпечення спеціальності 012 «Дошкільна освіта»