Студентська рада факультету

Навчання на факультеті подарує вам незабутні роки навчання, справжніх друзів, веселі свята та найприємніші враження! Студентська рада дбає про те, щоб кожен студент відчував себе частинкою великої студентської сім’ї. Віримо, що студентство – це найкращий час для того, аби відкривати у собі таланти й здібності, які знабляться протягом усього життя.  

Голова студентської ради факультету – Дога Софія.  

Софія дбає про те, аби ви були захищені від неприємностей, мали гарні можливості для дозвілля, були освічені, компетентні, мали веселий настрій та щасливе майбутнє.  

Заступник голови студентської ради факультету –  Онофрійчук Олена   

До Олени можна звернутися з питаннями стосовно проживання в гуртожитку, вирішення побутових проблем, організації активного відпочинку.

Секретар студентської ради факультету –  Волошина Ілона

Ілона ознайомить вас з усіма нюансами роботи зі студентами, дисциплінами, викладачами та іншою корисною інформацією щодо навчання й дозвілля.  

Голова комітету з питань благодійної роботи – Андрющенко Антоніна 

Антоніна відповідає за благодійну роботу на факультеті. Хендмейд ярмарки, майстер-класи, візити в дитбудинки та будинки для людей похилого віку – все це та багато іншого ми робимо разом. Благодійність у нашій факультетській родині – це спосіб життя.  

Культурно-масовий сектор – Наконечна Вікторія 

Вікторія організовує дозвілля студентів факультету, турбується про те, щоб роки студентського життя були яскравими та незабутніми.

Науково-дослідний сектор очолює Ніколаєва Юлія

Юлія надасть вам інформацію про науково-практичні конференції, олімпіади та конкурси, дасть цінну пораду щодо самореалізації себе як практика й науковця.