Дитяча кімната «Чомусики»

Кімната короткотривалого перебування дітей працівників та студентів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського «Чомусики»

Кімната короткотривалого перебування дітей діє в структурі факультету педагогічної та соціальної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, під керівництвом декана факультету доктора педагогічних наук, професора Степанової Т.М.

Кімната короткотривалого перебування дітей працівників та студентів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського «Чомусики» (надалі – КТП «Чомусики») у своїй діяльності  керується чинним законодавством України, загальнодержавною та внутрішньо університетською нормативною базою, даним Положенням, наказами та розпорядженнями відповідних посадових осіб.

КТП «Чомусики» створена з метою реалізації права кожної дитини на повноцінне навчання і виховання, задоволення інтересів і духовних запитів, відповідно до індивідуальних потреб дітей передшкільного віку.

КТП «Чомусики» – забезпечує надання послуг особам, що навчаються в університеті, та співробітникам, а також їх родинам. Для виконання окремих завдань:

— створення в університеті сприятливої атмосфери для поширення і підтримки родинних цінностей, вдосконалення системи морального виховання молоді;

— навчання, консультування та безпосередню допомогу сім’ям у створенні оптимальних умов для гармонійного поєднання сімейних обов’язків з навчанням та професійною діяльністю;

— підготовку молоді до створення у майбутньому сімей та народження здорових дітей;

— сприяння формуванню у співробітників та студентів навичок ефективного спілкування та здорового способу життя

Зміст, форми і методи роботи в КТП «Чомусики» спрямовані на виховання маленького громадянина України, розвиток творчих здібностей дітей та визначаються потребами дитини.

Короткотривале перебування дітей дошкільного віку у КТП «Чомусики» має такий режим з 8.00 до 19.00 годин (за часом перебування дітей у групі протягом дня 4 години).