Гордість факультету

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG_20200902_153032_982-768x1024.jpgНаконечна Вікторія Дмитрівна вступила до Миколаївського національного університету ім.В.О.Сухомлинського в 2019 році. Навчається на спеціальності «Початкова освіта» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» до 2023 року. 

Вікторія є членом студентської ради факультету педагогічної та соціальної освіти, і за сумісництвом заступником голови студентської ради факультету. Другий рік є старостою академічної групи. Проявила себе як активна, творча та цілеспрямована особистість з 1 курсу навчання. Вона брала участь та допомагала в організації та проведенні конференцій, свят, заходів, благодійних ярмарок на факультеті. Наразі має 6 наукових статей у фахових журналах Всеукраїнського рівня.  У 2021 р. Вікторія успішно захистила наукову роботу за темою «Трансформація української національної обрядовості та її використання в організації освітнього процесу в ЗЗСО І ступеня» та здобула ІІІ призове місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт спеціальності «Початкова освіта» (м. Вінниця) (науковий керівник – професор С. І. Якименко).

Вікторія є постійним учасником студентських конференцій університету, де розглядаються важливі питання студентського життя, а також внесення змін до положення про студентське самоврядування. Виступала з доповіддю на таких Всеукраїнських конференціях: «Педагогічна толерантність як складова професіограми учителя (актуалізація ідей В. О. Сухомлинського)» 2020, «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: НАСТУПНІСТЬ У ПІДГОТОВЦІ СТАРШИХ ДОШКІЛЬНИКІВ ДО НАВЧАННЯ У 1-МУ КЛАСІ» 2020, «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ» 2020. Була учасником наукової конференції «Наука. Студентство. Сучасність. Військово-патріотичне виховання молоді: традиції, досвід, проблеми та перспективи» 2020. Наразі Наконечна Вікторія продовжує свою активну діяльність у межах факультету, університету та міста.

 

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу PicsArt_10-22-10.46.37-768x1024.jpg

Неведомова Тетяна Сергіївна  вступила до Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського в 2019 році. Навчається на спеціальності «Початкова освіта» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» до 2023 року.

Тетяна проявила себе як активна, творча та цілеспрямована особистість з 1 курсу навчання. Студентка обіймає посаду заступника старости академічної групи, брала участь та допомагала в організації та проведенні конференцій, свят, заходів, благодійних ярмарок на факультеті.

Неведомова Тетяна є постійним учасником студентських конференцій університету, де розглядаються важливі питання. Була учасником наукових конференцій: «Наука. Студенство. Сучасність. Військово-патріотичне виховання молоді: традиції, досвід, проблеми та перспективи» (Миколаїв, 2019), «Наука. Студенство. Сучасність. Патріотичне і громадянське виховання студентської молоді: проблеми, традиції, стратегічні орієнтири» (Миколаїв, 2020), «Сучасні тенденції підготовки майбутніх фахівців початкової освіти» (Миколаїв, 2020), «Сучасна освіта: проблеми, реалії та перспективи» (Миколаїв, 2021), «Пріоритети розвитку початкової освіти в контексті становлення Нової української школи» (Миколаїв, 2021).

Наразі має 5 наукових статей у збірниках університету та у фахових журналах Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Студентка активний учасник  конкурсів та вікторин, де посідає призові місця. У 2021 р. Тетяна успішно захистила наукову роботу за темою «Валеологічна культура як чинник підвищення ефективності процесу формування навичок здорового способу життя здобувачів початкової освіти» та здобула ІІІ призове місце у ІІ етапі Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація» (м. Глухів) (науковий керівник – професор С. І. Якименко).

 Кредо студентки: «Навчаючи – учись, навчаючи – твори, у процесі творчості – навчай».

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу БУКОВСЬКА-768x1024.png

Буковська Анастасія – студентка спеціальності 012 Дошкільна освіта, денної форми навчання. Цілеспрямована, наполеглива, активна учасниця студентського життя, комунікабельна, дисциплінована, відповідальна та надійна, завжди готова прийти на допомогу.

За час навчання зарекомендувала себе як старанна та сумлінна студентка. Бере активну учать у громадському житті університету, в організації та проведенні конференцій, свят, благодійних ярмарках. Бере безпосередню участь в проведенні волонтерських, розважальних заходів в дитячих будинках, будинках для людей похилого віку, реабілітаційних центрах та закладах дошкільної освіти. Була членом студентської ради факультету та студентської ради гуртожитку № 3. На факультеті та в університеті бере участь в підготовці та проведенні Дня відкритих дверей на факультеті, святкуванні інших міжуніверситетських свят.

Має достатню кількість опублікованих статей та наукових робіт у факультетських, всеукраїнських виданнях. Приймала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та зайняла III місце у II етапі конкурсу з роботою «Здорова дитина- здорова нація». Зайняла перше місце у відкритому регіональному конкурсі короткометражного кіно, відеороликів, присвячених правам людини від головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. Перше місце було присуджене за відеоролик « Кожна дитина має право на дитинство». Також, отримала перше місце в обласному заочному конкурсі на кращій відеофільм за відеофільм «Мій портфелик».

 

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Лаврентьева-768x1024.jpgЛаврентьєва Валерія, студентка спеціальності 012 Дошкільна освіта, денної форми навчання.

Чесна, щира, творча та креативна, цілеспрямована, наполеглива, активна учасниця студентського життя, комунікабельна, дисциплінована, відповідальна та надійна.

За час навчання зарекомендувала себе як старанна та сумлінна студентка. Приймає активну учать у громадському житті університету, в організації та проведенні конференцій, свят, наукових ярмарок, патріотичних заходів присвячених воїнам АТО, дню Незалежності та ін. Бере безпосередню участь в проведенні волонтерських, розважальних заходів в дитячих будинках, реабілітаційних центрах та закладах дошкільної освіти, пише сценарії до них: «Заяча хата», «Морозко на новий лад», «На Миколая, казка оживає», «Дикі лебеді – казка на Великдень». Допомагала в самоврядуванні на факультеті та університеті, брала участь в підготовці та проведенні Дня відкритих дверей на факультеті, святкуванні випуску Магістів та інших міжуніверситетських свят.

Має достатню кількість опублікованих статей та наукових робіт в факультетських, всеукраїнських та міжнародних виданнях. Приймала участь у I Міжнародній науково-практичній конференції “Achievements and prospects of modern scientific research”, 6-8 грудня 2020 року Буенос-Айрес, Аргентина та II Міжнародній науково-практичній конференції “Innovative development of science and education”, 26-28 квітня 2020 року Афіни, Греція.