Гордість факультету


Наумчук Світлана Вікторівна
, студентка 448 групи факультету дошкільної та початкової освіти.

Бере активну участь у суспільно-громадському житті факультету та університету, учасник волонтерського загону, який опікується мешканцями міського притулку для людей похилого віку та інвалідів м. Миколаєва. Нагороджена грамотою за активну роботу в первинній профспілковій організації студентів та участь у суспільно-громадському житті МНУ імені В. О. Сухомлинського від голови обласної організації профспілки — М. В. Оборонько; нагороджена дипломом «Кращий студент-волонтер 2016».

 

Бере участь у 11 щорічному конкурсі стипендіальної програми «Завтра.ua» Фонду Віктора Пінчука, Всеукраїнських науково-практичних конференціях.

Бере участь у культурно-масових заходах, організованих факультетом (поетичні хвилинки, захід до Дня мови та писемності; лекторій «Людина та тварина: партнерство чи протистояння», захід «Українські вечорниці»).

 

 

 

Бородина Єлизавета Георгіївна вступила до Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського в 2015 році. Навчається на спеціальності «Початкова освіта» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» до 2019 року.

Бородина Єлизавета проявила себе як активна, творча та цілеспрямована особистість з 1 курсу навчання. Вона брала участь та допомагала в організації та проведенні конференцій, свят, заходів, благодійних ярмарок на факультеті. Наразі має 9 наукових статей у фахових журналах Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, 2 пошуково-дослідницькі роботи, 3 власні розробки уроків, затверджені сертифікатами. Студентка активний учасник олімпіад, конкурсів та вікторин, де посідає призові місця. Навесні пройшла курси для вчителів початкової школи та курси з критичного мислення (НУШ) та отримала сертифікати. У 2018 році посіла ІІ місце у конкурсі «Кращий студент України» у номінації « Найкращий студент — науковець». Єлизавета має значний список досягнень, які були відзначені грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації за відмінні успіхи у навчанні, плідну науково-практичну та культурно-масову роботу. (Наказ від 20.09.2017 № 880-к). Наразі студентка обіймає посаду секретаря та голови сектору волонтерської роботи в студентській раді факультету, є головою спілки студентів-науковців факультету.

Кредо життя студентки: «Не думай про те як сприймуть твою роботу, думай про якість її виконання».