Історія кафедри (ПІО)

Кафедра загалтної педагогіки та інклюзивної освіти  є – загальноуніверситетською. У 2015 році вона була створена на базі факультету дошкільної та початкової педагогіки (Наказ №827 — К від 17.12. 1997 р) у результаті реорганізації університету.

Відео від кафедри — «Психологія очима педагогів та психологів»

Викладачі кафедри  педагогіки та дитячої психології забезпечують формування психологічних компетентностей у майбутніх вихователів дітей дошкільного віку та вчителів початкових класів.

Історія кафедри:

Кафедра приймає участь у навчанні студентів слідуючих факультетів: факультет дошкільної та початкової освіти, механіко-математичний факультет, факультет іноземної філології, філологічний факультет, факультет фізичної культури та спорту, біологічний факультет, економічний факультет, інститут історії, політології та права.

У своїй діяльності кафедра  керується Уставом МНУ імені В. О. Сухомлинського, Положенням про кафедру педагогіки та дитячої психології (затверджено наказом № 157-ОД від 20.05.2002р.), інструктивними листами Міністерства науки і освіти України, наказами ректора та деканату.