День захисту дітей святкуємо разом!!!

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії, день, коли все навколо нагадує нам про те, що ми маємо кожної хвилини, не зважаючи ні на які офіціальні дні, піклуватися про наші серденька, нашу світлу надію, наше радісне майбутнє. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. 01 червня студентство факультету педагогічної та соціальної освіти за підтримки викладачів кафедри дошкільної освіти провели акцію «Студентство для дітей «Сяйте, усмішки, сонцем зігріті»». У рамках заходу, який організовували студенти спеціальності «Дошкільна освіта» Коваль Анастасія, Семенова Валерія та Потинга Ліна відбувся: конкурси для дітей, квести, руханки, разом з дітьми пригадали пісеньки з улюблених мультфільмів, відбулося дарування кульок з бажаннями. Окрім того, студенти підготували власні цікаві майстер-класи, показові виступи. Гарний настрій учасникам акції забезпечили виступи студентської молоді у ролі Ляльки Лол, Лисички-сестрички та Кота Леопольда. Особливо малечі сподобалось дарунки з «Кошику Бажань», так розважали викладачі й студенти факультету малечу і їхніх батьків з різних куточків УКРАЇНИ. Дякуємо всім, хто долучився до заходу! Бажаємо всім зануритися у свято щастя, усмішок і щирої дитячої радості! Нехай дітки у всьому світі будуть здорові, а ваші родини міцними, надійними і люблячими.