Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня денної та заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта.

17.06.2022 року відбувся кваліфікаційний екзамен здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта (у режимі Video Conferencing на платформі ZOOM). Перед початком екзамену голова екзаменаційної комісії Луцан Н.І., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника привітала здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня звернулася до присутніх з вітальною промовою.Бакалаври презентували свої результати теоретичної і практичної підготовки із дошкільної педагогіки та всіх фахових методик дошкільної освіти. Під час відповідей студенти продемонстрували високий рівень професійної підготовки, володіння сучасними інноваційними технологіями організації освітнього середовища в ЗДО, вміння добирати форми та методи в роботі з дітьми дошкільного віку відповідно до сформульованих у екзаменаційному білеті практичних завдань. Відзначаємо гарні відповіді студенток, які отримали відмінні оцінки – Дмитренко Дар’я, Дорієнко. Викладачі кафедри дошкільної освіти пишається своїми випускниками. Вітаємо із здобуттям звання бакалавр дошкільної освіти! Бажаємо творчих злетів у подальшому професійному житті!!!