Виховний захід «Державні символи України» (координатори професор С. І. Якименко, доцент Г. Б. Бреславська)

12 вересня з нагоди відзначення 31 річниці незалежності України студентами 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта в рамках проходження виробничої  практики було проведено виховний захід для учнів, студентів та майбутніх абітурієнтів на тему «Державні символи України». Разом здійснили екскурс у минулі роки і століття, щоб ознайомити учасників з історією створення державних символів України; сприяти у них формуванню національної свідомості; виховувати почуття патріотизму, поваги до історичного минулого та героїчного сьогодення українського народу.
Останнім часом погляди мільйонів людей прикуті до історичних подій що розгорнулися на теренах України. А ми з гордістю демонструємо мужність та символи нашої держави – державні, національні, народні, народно – поетичні. Ті символи України, за якими її впізнає увесь світ.
(координатори професор С. І. Якименко, доцент Г. Б. Бреславська)