Онлайн-воркшоп «Сучасні практики та підходи до проєктного навчання в початковій школі» для вчителів міста та області та студентів спеціальності 013 Початкова освіта

29-30 листопада 2022 року  у рамках проведення курсів підвищення кваліфікації для вчителів, було проведено онлайн-воркшоп «Сучасні практики та підходи до проєктного навчання в початковій школі» для вчителів міста та області та студентів спеціальності 013 Початкова освіта. Організатором воркшопу виступила професор, доктор педагогічних наук, завідуюча кафедрою початкової та дошкільної освіти  С.І.Якименко, модераторам виступила доцент, кандидат педагогічних наук Бреславська Г.Б. Під час воркшопу були пропрацьовані теоретичні та практичні  питання організації проєктної діяльності молодших школярів. Розглянуті передові методика організації проєктної діяльності учнів та проблеми організації.