Різдвяна свічка – дарує тепло і об’єднує людей довкола ідеї милосердя.

Ні для кого не секрет, що свічка вважається символом тепла, добра та благополуччя в усьому світі. Вона дарує приємний аромат, зігріває, додає сил, запалює радість у душі та несе позитив до оселі.

Також, свічка – це прадавній носій світла. І, якщо ми хочемо побажати комусь світла, тепла та родинного затишку, свічка є чудовим подарунком.

А найкращим подарунком буде різдвяна свічка, у власноруч зробленому підсвічнику!

Виготовляючи святкові підсвічники своїми руками, ми даруємо разом із свічкою трішечки тепла та світла власного серця.

На передодні зимових свят, під час спеціального майстер-класу для співробітників та студентів МНУ ім. В.О.Сухомлинського, організованого кафедрою початкової та дошкільної освіти (координатор Тесленко С.О.) в учасників була унікальна нагода зробити такий святковий декор власними руками.

Повірте в дива. Створюйте їх власноруч та даруйте  тим, хто поруч з Вами!