Патріотичний виховний захід «Громадянськість очима студентів» (куратор доц.Тимченко А.А.)

Серед виховних напрямів сьогодні найбільшої актуальності набуває патріотичне, громадянське виховання як основоположні, що відповідають нагальним вимогам сучасності, закладають підвалини для формування свідомих нинішніх і прийдешніх поколінь. Адже кожний з нас є повноцінним громадянином нашої рідної України та частиною демократичного суспільства.
Таким чином 9 березня 2023 року куратором Тимченко А.А. зі студентами 348 групи спеціальності 013 Початкова освіта було проведено патріотичний виховний захід на таку актуальну тему як «Громадянськість очима студентів». На заході пролунали такі важливі питання як усвідомлення себе громадянином України, життя в демократичному суспільстві, цивілізована взаємодія з природою, готовність до свідомого життєвого вибору та самореалізації, активна трудова та громадська діяльність. І як казав великий український педагог Василь Олександрович Сухомлинський: «Патріотизм — це, образно кажучи, сплав почуття й думки, осягнення святині — Батьківщини — не тільки розумом, а й передусім серцем… Патріотизм починається з любові до людини».