Засідання секції «Перспективність і наступність між дошкільною та початковою освітою в умовах Нової української школи» (в рамках ХІV Всеукраїнської науково-практичної конференцію «Наука. Студентство. Сучасність. Дослідження молодих учених у контексті розвитку сучасної наукової думки» (до 105 річниці з дня народження Василя Сухомлинського та 110-ої річниці з дня заснування університету))

18 травня 2023 р. в рамках ХІV Всеукраїнської науково-практичної конференцію «Наука. Студентство. Сучасність. Дослідження молодих учених у контексті розвитку сучасної наукової думки» (до 105 річниці з дня народження Василя Сухомлинського та 110-ої річниці з дня заснування університету) кафедрою початкової та дошкільної освіти проведено засідання секції «Перспективність і наступність між дошкільною та початковою освітою в умовах Нової української школи» (модератори: д.пед.н., проф. Якименко С.І., к.пед.н., ст.викл. Філімонова Т.В.).

В засіданні секції взяли участь викладачі кафедри початкової та дошкільної освіти та студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 011 Освітні, педагогічні науки. Свої наукові дослідження представили:

1. Патріотичне виховання дітей старшого дошкільного віку в змісті роботи закладу дошкільної освіти

Лушпай Тетяна Іванівна, здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

Якименко Світлана Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, м. Миколаїв.

1. Метoдикa формування здоров’язбережувальної компетентності молодших школярів засобами казкотерапії

Самота Ірина Анатоліївна, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

Тимченко Алла Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, м. Миколаїв.

1. Вплив наступності дошкільної та початкової освіти на становлення творчої особистості учня в умовах НУШ

Дога Софія Юріївна, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

Філімонова Тетяна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, ст.викладач кафедри початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, м. Миколаїв.

1. Використання технології критичного мислення на уроках у початковій школі в аспекті патріотичного виховання

Поточенко Діана Валеріївна, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

1. Розвиток підприємливості в дошкільному віці як передумова фінансової грамотності в початковій школі

Яхновська Аліна Олександрівна, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

Паршук Світлана Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, м. Миколаїв.

1. Особливості організації освітнього процесу учнів початкової школи із застосуванням додатків GOOGLE

Коваленко Тетяна Олександрівна, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта педагогічного факультету Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

Бреславська Ганна Богданівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, м. Миколаїв.

1. 7. Формування моральних якостей учнів початкової школи у процесі навчання

Койба Аліна Віталіївна, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта педагогічного факультету Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

Учасники секційного засідання активно висловлювали власні думки, ставили запитання до доповідачів, обмінювалися думками.