Показове заняття доц. Тимченко А.А.

25 квітня 2023 р.  о 11.50 зі студентами курсу 348 групи спеціальності 013 Початкова освіта, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри початкової та дошкільної освіти Тимченко А.А. проведено показове практичне заняття з дисципліни «Теорія і методика навчання математичної освітньої галузі у початковій школі» у сервісі онлайн-конференцій Zoom. Тема заняття: «Методика навчання розв’язування сюжетних задач у 3 класі».

У межах практичного заняття висвітлено відомості про види простих задач у 3 класі та методика роботи над ними. Так, студенти підготували проєкти, які містили інформацію про методику ознайомлення із задачами із взаємопов’язаними величинами; методику формування загального вміння розв’язувати складені задачі у 3 класі: а) складені задачі на знаходження трьох чисел за трьома сумами; б) задачі на знаходження суми, на різницеве або кратне порівняння двох добутків або часток та обернені до них; в) задачі на знаходження четвертого пропорційного. Заняття характеризувалася високим рівнем науковості та відповідності сучасному рівню розвитку науки,  інформативністю, науковою проблемністю, наявністю узагальнень, які надали заняттю наукову переконливість і сувору доведеність; високий рівень засвоєння матеріалу, інтерес та активна участь студентів у обговоренні проблемних питань. Заняття проведено на високому науковому і методичному рівнях.