Круглий стіл до 105- річниці від Дня народження Василя Сухомлинського «Стежинами В.Сухомлинського»

12 вересня проведено засідання круглого столу до 105-ої річниці від Дня народження Василя Олександровича Сухомлинського «Стежинами В.Сухомлинського». Модератори заходу: к.пед.н., ст.викл. Філімонова Т.В. та студенти 248 групи спеціальності 013 Початкова освіта.

На захід були запрошені НПП кафедри початкової та дошкільної освіти, здобувачі освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта та всі бажаючі.

Учасники заходу обговорили життєвий і творчий шлях великого педагога, основні принципи педагогічної системи В. Сухомлинського, ідеї В. Сухомлинського в контекстi сучасної освiти, звернули увагу на те, що основні компоненти формули НУШ ґрунтуються на положеннях В. Сухомлинського, пригадали «10 правил: чого не можна робити» за словами В. Сухомлинського та багато іншого.

«Виховуй у собі людину – ось, що головне. Інженером можна стати за п’ять років, вчитися на людину потрібно все життя»

В.О.Сухомлинський