Подарунки для бібліотеки

На кафедрі дошкільної та початкової освіти факультету початкової освіти Миколаївського національного університету ім.В.О.Сухомлинського  вже багато років існує традиція дарувати книги бібліотеці. Керівництво кафедри,  викладачі та студенти,  активно підтримують гарну традицію.

Автори видань із числа науково-педагогічних працівників постійно, протягом року передають свої видання до бібліотечного фонду. Сьогодні на передодні  Всеукраїнського дня бібліотек та з нагоди 110 річниці МНУ ім.В.О.Сухомлинського кафедра продовжила традицію і зробила новий вклад до наукової бібліотеки МНУ

Дари, які отримує Наукова бібліотека університету, стають цінною складовою фонду і сприяють науковому збагаченню науково-педагогічних працівників і студентів.