«В єдності наша сила і слава» (захід до Дня захисників і захисниць України)

6 жовтня 2023 року викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т.В. проведено виховний захід «В єдності наша сила і слава» до Дня захисників і захисниць України для студентів другого курсу спеціальності 013 Початкова освіта.

Захід розпочався з Гімну України у виконанні бандуристів.

Студенти наголосили, що українські воїни – справжні герої, сила, мужність, чуйність, вірність… Вони відважно борються за кожний сантиметр рідної землі й світле мирне майбутнє мільйонів українців.  Вони віддають найцінніше – своє життя заради нашого світлого майбутнього.

Хвилиною мовчання всі присутні на заході вшанували наших захисників, які ніколи не повернуться додому.

Наприкінці заходу участники наголосили, що наш спільний внесок у Перемогу важливий як ніколи раніше.