Вікторина «Педагогічно-літературна спадщина В. О. Сухомлинського»,

14.09.23 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 318 гр. спеціальності 012 Дошкільна освіта (кураторка – проф. О.Трифонова) провели вікторину «Педагогічно-літературна спадщина В. О. Сухомлинського», що виступила своєрідним підсумком проведених заходів із нагоди 105-річниці Дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, ініційованих кафедрою початкової та дошкільної освіти. Одним із провідних принципів професійно-творчої діяльності Василя Олександровича є принцип нерозривної єдності і взаємозв’язку держави, Батьківщини і рідної мови. Як писав учений: «Мова народу це відповідь на споконвічне запитання: «Хто ти є?» – і вона може бути єдиною: «Я дитина українського народу. Я українець». Особливо переконливо це звучить в умовах сьогодення, коли українська держава відстоює своє право на свободу й незалежність. Проведений захід сприяв удосконаленню фахової обізнаності студентів із творчою спадщиною В. О. Сухомлинського, їхньої педагогічної майстерності, переосмисленню порад ученого, які є актуальними й важливими у професійній педагогічній діяльності.