Показове лекційне заняття Тесленко С.О.

3 жовтня 2023 року викладачем кафедри дошкільної освіти Тесленко С.О. було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Логопедичне консультування» на тему «Специфіка надання освітніх послуг дітям із заїканням в умовах сьогодення» на платформі  ZOOM. У межах лекції ґрунтовно висвітлено основні теоретичні положення з теми. У ході заняттяя було розглянуто феноменологічну характеритиску заїкання, висвітлено загальні напрями психолого-педагогічної реабілітації дітей із заїканням та схарактеризовано нетрадиційні методики подолання заїкання з використання технічних засобів навчання. У ході заняття було використано інтерактивні та інформаційні технології  для організації взаємозв’язку під час онлайн лекційного заняття:  Whiteboard, за допомоги веб ресурсу «Socrative»  проводила вікторини, тестування з метою опитування студентів та на рефлексію.