Флешмоб  до Дня української писемності та мови “Мово рідна! Ти ж, як море, неповторна, безконечна, могутня”

1 листопада студенти 118 групи та куратор групи викладач кафедри початкової та дошкільної освіти Тесленко С.О. організували та провели флешмоб  до Дня української писемності та мови “Мово рідна! Ти ж, як море, неповторна, безконечна, могутня” для студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта та всіх небайдужих.  Організатори заходу провели екскурс в історію с творення свята, декламували вірші, цитували висловлювання видатних педагогів про українську мову.

Шановні викладачі, любі друзі та студенти  запрошуємо всіх поціновувачів української літератури приєднатися до флешмобу «Мово рідна! Ти ж, як море, неповторна, бесконечна, могутня, глибока» . Запишіть відео читання вірша про мову—> розмістіть на сторінках соціальних мереж з #в тобі мово-неосяжна душа народу!