Кураторська година до Дня Гідності та Свободи (куратор ст. викладач Філімонова Т.В.)

Філімоновою Т.В., к.пед.н., ст.викл. кафедри початкової та дошкільної освіти, зі студентами 2-го курсу спеціальності 013 Початкова освіта проведено кураторську годину до Дня Гідності та Свободи.

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це свято встановлене згідно з указом Президента на честь початку в цей день Помаранчевої революції 2004 р. та Революції Гідності 2013 р.

Мета заходів – вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, сприяння національно-патріотичному вихованню молоді, розвитку почуття національної самосвідомості та громадянської активності, формування розуміння єдності і цілісності України, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.