До 160-річчя з Дня народження Бориса Грінченка (д. пед. н., проф. О. С. Трифонова)

11 грудня 2023 р. до 160-річчя з Дня народження Бориса Грінченка здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 318 гр. на практичному занятті з навчальної дисципліни «Дитяча література» (д. пед. н., проф. О. С. Трифонова) вшанували пам’ять українського письменника, педагога, просвітителя, вченого-мовознавця, громадського діяча Бориса Грінченка. На занятті студенти занурились у його дитячі твори (віршовані казки «Два морози», «Сірко», «Зайці та жаби» «Крук, велика птиця»; оповідання «Мудра кицька»; байки «Швидка робота», «Соловейко та сорока», «Орел та курка» та ін.). Розмірковували над філософією вченого, педагогічними проблемами, які він намагався вирішувати за часів свого життя (освіченість дітей, створення національної школи, навчання рідною українською мовою, гуманне ставлення до особистості дитини), які є актуальними й донині. Наприкінці заняття студенти взяли участь у літературній вікторині. Невтомна праця Бориса Грінченка свідчить про самовіддане служіння українському народові!