Круглий стіл «Ми сьогодні — громадяни України!»

29 березня 2024 року к.пед.н., ст.викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т.В. спільно зі студентами 248 групи спеціальності 013 Початкова освіта проведено круглий стіл на тему:  «Ми сьогодні — громадяни України!».

Актуальність теми круглого столу визначалася суспільно-політичною ситуацією, що склалася в Україні, необхідністю формування в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Учасники заходу, у форматі круглого столу, обговорили необхідність проведення заходів патріотичного спрямування для студентів ЗВО педагогічного спрямування, шляхи, методи і засоби такого виховання. Поділилися своїми думками про тернистий шлях становлення української державності, про важливість збереження української ідентичності тощо.