Привітання з Днем Вишиванки від студентів 548 групи (куратор доц.Тимченко А.А.)

548 група разом з куратором доц. Тимченко А. А, вітає колектив Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського з Всесвітнім Днем Вишиванки!
День вишиванки — це не лише свято краси національного вбрання, але й символ національної ідентичності та єдності. Кожен рік, у третій четвер травня, українці по всьому світу святкують цей день, вдягаючи вишиванки – традиційні українські сорочки з унікальними вишитими орнаментами. Ця традиція відображає багату культурну спадщину України та підтримує український національний дух. Святкування Дня вишиванки сприяє об’єднанню людей різних вікових груп, професій та соціальних верств навколо спільної ідеї національної гордості. День вишиванки став платформою для вираження підтримки України та її боротьби за свою незалежність. Цей день нагадує нам про важливість збереження та підтримки культурної спадщини для майбутніх поколінь. Вдягаючи вишиванку, ми не лише відзначаємо свою національну приналежність, а й виражаємо свою повагу до традицій та історії нашої країни.
З Днем Вишиванки, Україно!