Круглий стіл «Актуальні виклики в підготовці дітей передшкільного віку до школи» (О. Трифонова)

03.06.24 р. відбувся круглий стіл «Актуальні виклики в підготовці дітей передшкільного віку до школи» (модераторка заходу – д. пед. н., проф. О. Трифонова). У заході взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта. З вітальним словом виступила  проф. О. Трифонова, яка закцентувала увагу на сучасних проблемах із підготовки дітей передшкільного віку до школи в умовах воєнного стану. Розглядалися питання щодо різних видів готовності дітей 6-го р.ж до навчання в Новій українській школі, зокрема мотиваційна (Н. Неділько), емоційно-вольова (Л. Кадирова), фізична (А. Коваль), психологічна (М. Бєлякова); особливостей використання цифрових технологій в підготовці дитини до школи в сім’ї (А. Шпильова). Дискутували з приводу провідних чинників успішної підготовки дітей до навчання в школі. Наприкінці заходу було презентовано лайфхаки з адаптації дитини до школи для батьків майбутніх першачків.