День знань на платформі «Антарес» кафедри початкової та дошкільної освіти

Платформа Антарес кафедри початкової та дошкільної освіти продовжує свою роботу з підтримки дітей дошкільного та молодшого шкільного року, внутрішньо переміщених осіб. Напередодні Дня знань викладачі та студенти привітали першачків із початком навчального року у стінах школи, адже новий навчальний рік, завдяки забезпеченості укриттями, розпочинається в офлайн-форматі. Студенти підготували для дітей театралізоване дійство та привітали їх подарунками. Викладачі та студенти кафедри початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського висловлюють щиру подяку керівництву школи, вчителям за можливість  представити роботу освітньої платформи та долучитися до урочистостей. Вітаємо учнів, батьків та вчителів! Бажаємо вдалого навчального року!

Разом до перемоги!