Зв’язок поколінь

Зв’язок поколінь. Підтримуємо традиції…
Запорукою майбутнього успіху освітянської діяльності є важливим звертатися до безцінного досвіду педагогів, пам’ятати про їхні досягнення та використовувати у сьогоденні. Кафедра початкової та дошкільної освіти підтримує зв’язки з колегами, які багато років поспіль викладали в університеті та виховали низку поколінь педагогів. Їхні вихованці в наш час працюють у школах та закладах дошкільної освіти. Намагаємося не втратити зв’язок, дотримуватися порад та впроваджувати їхні багаторічні здобутки й зараз. Так, 8 липня 2024 року викладачі кафедри початкової та дошкільної освіти мали зустріч з колегами: Казанжи І.В., Соколовською О. С., Нор К. Ф., Дятловою С. І., Куліш Р. В. У межах зустрічі було подаровано колажі, які містили спогади про моменти спілкування зі студентами та викладачами. Запрошуємо на навчання всіх, хто мріє працювати на освітянській ниві. Майбутнє України потребує фахових вчителів початкової школи та вихователів закладів дошкільної освіти. Чекаємо на вас!