Відкрита лекція доц.Авраменко К.Б.

4 квітня 2018 року доктором філософії у галузі освіти, доцентом кафедри початкової освіти Авраменко К.Б. було проведено відкриту лекцію з методики навчання математики зі студентами 418 групи факультету дошкільної та початкової освіти на тему: «Методика вивчення нумерації цілих невід’ємних чисел у школі І ступеня».

Викладач поєднувала історичний екскурс із реаліями сучасної школи І ступеня, використовувала технології формування критичного мислення та мультимедійні презентації, ознайомила студентів із авторськими методичними прийомами роботи над темою, що дозволило студентам знайти відповіді на проблемні запитання, поставлені на початку заняття, що у цілому, сприяло формуванню математичної компетентності та професійної майстерності майбутніх педагогів.