Поїздка на батьківщину В.О.Сухомлинського

9 жовтня 2018 року колектив студентів і викладачів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського вирушив на батьківщину Василя Олександровича Сухомлинського, щоб поринути у світ гуманістичних ідей видатного педагога, відчути дух тієї епохи, доторкнутися до спадщини великого Учителя.

Поїздка об’єднала переможців творчого конкурсу, присвяченого 100-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського: «Філософсько-педагогічний феномен ідей В.О. Сухомлинського у контексті Нової української школи».

Наш факультет представляли доценти О.С. Соколовська, Н.В. Михальченко та О.В. Дрозд, а також наші студентки: Пашинська Є., Селєхова О., Полигалова К., Кононенко К., Дога С., Криниціна В., Богачук К., Ярошко Н., Лепцова Р., Якушкіна А., Піюренко С., Брославська Т., Чепурна А., Туряниця О., Стрілець Н., Сиротенко Ю., Андрощук К.

Юні педагоги відвідали Державний педагогічно-меморіальний музей Василя Сухомлинського, на власні очі побачили місця, де жив, працював і надихався на творчість наш славетний співвітчизник. Разом із студентами нашого університету до Павлиської школи завітала делегація науковців і освітян з Китайської народної республіки.

Господарі НВК «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.О. Сухомлинського» радо зустріли всіх гостей: влаштували цікаву й пізнавальну екскурсію, показали славнозвісний Сад Матері, незвичайну Галявину казок, представили чудовий концерт, у якому пролунали зворушливі пісні про Василя Сухомлинського.

Продовжувачами гуманістичних традицій у Павлиській школі є наші випускниці А. Черньонкова та Н. Кіш, які свого часу закінчили цю славетну школу, а зараз працюють тут учителями.

Студенти вшанували світлу пам’ять Василя Олександровича на цвинтарі, поклавши квіти на його могилу.

Поїздка подарувала кожному з нас ціле море вражень, нових знань і приємних спогадів.