Святкова виховна година «Козацькому роду нема переводу»

Напередодні Дня українського козацтва, захисника України й Покрови Пресвятої Богородиці на факультеті дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського відбулася святкова виховна година «Козацькому роду нема переводу». Студенти 118 групи спеціальності «Дошкільна освіта» та 348 групи спеціальності «Початкова освіта» підготували пізнавальну програму. Так, учасники заходу взяли участь у вікторині, дізналися про традиційні страви запорізьких козаків, особливості побуту та одягу. Прикрасою заходу стали музичні номери студентів І курсу.На концерті згадували не лише звитягу козаків, але й відзначили сучасних героїв, які боронять незалежність нашої Держави. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів. Окрім того, з нагоди Дня захисника України учасники привітали студентів, які навчаються на військовій кафедрі, а магістрантку спеціальності 012 «Дошкільна освіта» Лушпай Тетяну відзначили солодким подарунком та привітали із здобуттям офіцерського  звання «молодший лейтенант».