Засідання круглого столу «Український правопис: вчора, сьогодні, завтра»

08.11.2018 року відбулося науково-методичне засідання круглого столу «Український правопис: вчора, сьогодні, завтра». Організатор заходу – доктор філософії в галузі освіти, доцент кафедри початкової освіти Марущак Валентина Степанівна. У засіданні взяли участь студенти різних груп факультету дошкільної та початкової освіти. Тематика виступів була цікавою тим, що студенти обговорювали питання нової редакції «Українського правопису». Учасники науково-методичного засідання зробили висновок, що значення стабільної орфографії для духовної культури – велетенське, адже правопис забезпечує міцність норми літературної мови, сприяє освіті та усталеності, грамотності громадян. Єдиний правопис консолідує національну культуру, етнос. Мова має об’єднувати народ територіально й історично.