Екскурсія до Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми»

11 квітня 2019 року завідувач кафедри дошкільної освіти проф.  Трифонова О. С. та викладачі кафедри дошкільної освіти (доц. Соколовська О.С., доц. Курчатова А.В., викл. Тесленко С.О.) організували для студентів І курсу  спеціальності 012 Дошкільна освіта традиційну екскурсію  до Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми». Студенти відвідали майстер-клас Гаврилової Інни Володимирівни, на якому  вони познайомились із історією української іграшки, їх різновидами (керамічні, іграшки з соломи, кукурудзи, дитячі саморобні іграшки, вузлові й ганчіркові). Студенти долучилися до культури  рідного краю, створили саморобні ляльки із природного матеріалу, взяли участь у народознавчій векторині.