Урочистий захід до Дня Перемоги

Все далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам’ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам’яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинне завжди зберігати пам’ять про цю страшну війну!

Урочистий захід був проведений напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні факультетом дошкільної та початкової освіти і Науково-дослідним центром військово-патріотичного виховання.

Захід пройшов в атмосфері скорботи та глибокої пошани до учасників історичної події. Звучали теплі слова, вірші та пісні у виконані студентів та викладачів факультету. Вони зверн ули увагу на те, якою саме ціною дісталась перемога. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.