Зі святом, рідне місто!!!

У суботу, 14 вересня, Миколаїв відсвяткував свій 230-й День народження! На головній вулиці та площі міста з самого ранку і до пізнього вечора на городян та гостей Миколаєва чекали різноманітні розваги для всієї родини. Родзинкою цьогорічного свята став Гала-парад по вулиці Соборній та виставкове місто, що протягнулося вздовж головної вулиці Миколаєва, де свій досвід роботи презентували найкращі заклади дошкільної освіти. Приємно відмітити, що разом із педагогами-практиками своїми знаннями та навичками ділилися і студенти-магістранти факультету дошкільної та початкової освіти, а студенти першого курсу долучилися до майстер-класів та познайомились із педагогічним досвідом закладів дошкільної освіти Миколаївщини, історією, традиціями міста.