Хай буде мир на всій Землі

Напередодні Міжнародного Дня Миру, який відзначається 21 вересня 2019 року, студенти під керівництвом викладачів кафедри дошкільної освіти підготували акцію «Хай буде мир на всій Землі», яка цього річ відбулася у Миколаївському закладі дошкільної освіти № 93.

Студенти 218 групи: Полигалова Катерина, Прохорова Єлизавета, Красій Ольга та студентка 318 групи Андрощук Катерина показали дітям лялькову виставу, метою якої було подарувати віру в добро та силу дружби, а студентки Марченко Вероніка, Фоміна Олена та Карпенко Світлана під час майстер-класу «Голуб миру» виготовили з дітьми голубів, яких діти разом із вихователями та батьками запустили у небо на синьо-жовтих кульках з побажанням миру та процвітання нашій рідній Батьківщині – Україні. Щиро дякуємо директору  закладу дошкільної освіти Андріяновій Ларисі Володимирівні та педагогічному колективу за надану можливість та допомогу у проведенні акції «Хай буде мир на всій Землі».