27 вересня 2019 року в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва відбулося урочисте святкування Всеукраїнського Дня дошкілля

Професор кафедри дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, доктор педагогічних наук Трифонова О. С. взяла участь  в  урочистостях з нагоди святкування Всеукраїнського дня дошкілля (м. Київ).  З привітаннями виступили міністр освіти і науки України Ганна Новосад, голова підкомітету Верховної Ради України з питань раннього дитинства та дошкільної освіти Володимир Воронов, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, освітній омбудсмен Сергій Горбачов, голова асоціації працівників дошкільної освіти Ніна Омельяненко. На виставці презентували нові надходження літератури видавництва «Ранок», «Генеза», «Слово» та ін., свої творчі напрацювання, зокрема заклади дошкільної освіти м. Миколаєва — № 101, 1, 115 та Миколаївської області. Приємно відзначити, що подяку від МОН України отримала Сопільняк Ірина Василівна, вихователь-методист закладу дошкільної освіти м. Миколаєва № 115, на базі якого студенти під час виробничої практики вдосконалюють професійні компетентності.