ОГОЛОШЕННЯ ПРО КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Шановні освітяни!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №800 від 21 серпня 2019 року «Про порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» при факультеті дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського для вихователів ЗДО та вчителів початкової школи ЗЗСО будуть проходити курси підвищення кваліфікації з використанням сучасних інноваційних технологій, що дасть можливість педагогам конструювати освітній простір в дитячому садку та початковій школі більш кваліфіковано. Таке підвищення кваліфікації сприятиме якісній підготовці дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, формуванню їх ключових та предметних компетентностей.

Професорсько-викладацький склад факультету дошкільної та початкової освіти чекає на Вас!

Наші координати:

Декан – Степанова Тетяна Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор

Заступники декана – Іванець Наталія Володимирівна (тел. 0685872831), Філімонова Тетяна Володимирівна (тел. 0665681883)

м. Миколаїв

вул. Нікольська, 24