День відкритих дверей на факультеті дошкільної та початкової освіти

На факультеті дошкільної та початкової освіти 16 листопада 2019 року відбулась довгоочікувана подія – День відкритих дверей. Гостинно зустріла абітурієнтів декан факультету дошкільної та початкової освіти доктор педагогічних наук, професор Т.М.Степанова та завідувачі кафедр дошкільної, початкової освіти професор О.С.Трифонова і професор С.І.Якименко Декан факультету розповіла про освітньо-виховний процес на факультеті, розкрила переваги спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта.

Особливості приймальної комісії 2020 року висвітлила О.Б.Покуль, головний спеціаліст відділу довузівської освіти. Справжнім сюрпризом стали для майбутніх абітурієнтів тематичні заходи. На один день факультет дошкільної та початкової освіти перетворився на Хогвардс – ШКОЛУ ЧАРОДІЙСТВА. Студенти під керівництвом викладачів провели для майбутніх абітурієнтів захопливі майстер-класи і квести зі створення мультфільмів, які в подальшому будуть презентовані дітям в закладах дошкільної освіти міста Миколаєва. Гості на власному прикладі переконалися, що обравши спеціальності дошкільної та початкової освіти  можна розкрити свій потенціал, продемонструвати творчі здібності, креативне мислення кожного охочого. Гарний настрій, позитивні емоції залишились на згадку про День відкритих дверей. Сподіваємось на нові зустрічі.