Виховний захід «…Пам’яті жертв голодомору – геноциду українського народу присвячується…»

21 листопада 2019 року о 13.20 год в аудиторії 01.401 на факультеті дошкільної та початкової освіти відбувся відкритий виховний захід «…Пам’яті жертв голодомору – геноциду українського народу присвячується…» (до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років). Захід організований викладачем кафедри початкової освіти Філімоновою Т. В., активну участь у підготовці і проведенні заходу взяли студенти 448 групи. Метою заходу було патріотичне виховання студентів, почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, ознайомлення з трагічним минулим нашого народу, формування їх бережного ставлення до історії своєї країни, розкриття її як білих, так і чорних сторінок, виховання здатності кожної людини до скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів співвітчизників.