Студенти-переможці у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студентка 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» Єфремова Юлія посіла 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки», який відбувся 15 — 17 березня 2017 року  в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Тема наукової роботи «Формування в молодших школярів мотивів учіння засобами технології ТРВЗ». Науковий керівник: доктор філософії  в галузі освіти, доцент кафедри початкової освіти Желан Алла Василівна.

Студентка  5 курсу спеціальності «Початкова освіта»  Лютич Віра посіла 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю «Початкова освіта», який відбувся 23-24 березня 2017 року  в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Тема наукової роботи «Позакласна робота з природознавства у початковій школі». Науковий керівник: доктор філософії  в галузі освіти, доцент кафедри початкової освіти Січко Ірина Олександрівна.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти