Відкрита лекція доц. Авраменко К.Б.

4 квітня 2017 року доцентом кафедри початкової освіти, доктором філософії у галузі освіти Авраменко К.Б. було проведено відкриту лекцію зі студентами 438 групи факультету дошкільної та початкової освіти на тему: «Методика вивчення нумерації цілих невід’ємних чисел у початковій школі».

Логічна послідовність викладу матеріалу, ґрунтовний аналіз комплектів навчально-методичного забезпечення початкової школи та науково-методичної літератури, майстерне поєднання історичного екскурсу із реаліями сучасної початкової школи дозволили студентам знайти відповіді на проблемні запитання, поставленні на початку заняття.

Викладач вільно володіє теоретичним матеріалом, вдало використовує проблемний виклад, інтерактивні технології та мультимедійні презентації, обґрунтовує авторські методичні прийоми роботи з молодшими школярами, що сприятиме формуванню математичної грамотності та компетентності майбутніх педагогів.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти