Акція «Святкуємо День Святого Миколая Разом!»

Святий Миколай здавна є покровителем українських дітей, які протягом року чемно поводяться аби 19 грудня отримати від нього гарні подарунки. Однак Святий Миколай не просто добрий дідусь, який оберігає і слухняних, і неслухняних діток. Найголовніше, він відомий всьому світу Святий, який відрізнявся мудрістю, гострим розумом та добрими справами. Тому, у День Святого Миколая студенти факультету дошкільної та початкової освіти вже п’ятий рік поспіль проводять Акцію «Святкуємо День Святого Миколая Разом!» В сьому році у ролі Миколайчиків  виступили студенти спеціальності «Дошкільна освіта» 418, 228 та 218 груп разом з  координаторами Курчатова А.В., Тесленко С.О..  Вони завітали до діток, які потребують особливої уваги це діти, які знаходяться у обласній офтальмологічній та дитячій обласній лікарні там було представлено виставу та вручено подарунки які студенти факультету готували для цієї події. Їх подорож продовжилась до затишної оселі дошкільного закладу №74, № 93 м. Миколаєва де на них чекали діти та дорослі. Студенти подарували дітям гарний настрій від вистави, іграшки, солодкі подарунки та побажали міцного здоров’я, добробуту і злагоди.

Чарівне яскраве свято подарували дітям студенти факультету дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сукхомлинського.