БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

У рамках святкування Дня Святого Валентина факультетом дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського було організовано та проведено майстер-класи з виготовлення іграшок і валентинок та благодійний ярмарок «Від серця до серця». Слід відзначити, що всі вироби, які були представлені на ярмарку було виготовлено власноруч студентами 108,218, 418 груп спеціальності «Дошкільна освіта» та 108, 248 груп спеціальності «Початкова освіта». Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим, які приєдналися до благодійної ярмарки та подарували часточку тепла та надії усім тим, хто цього потребує. Вкотре переконуємося, що на факультеті дошкільної та початкової освіти працюють та навчаються люди для яких благодійність, доброта, підтримка не просто слова, а стиль життя.