Челендж # Вихователь — родом із дитинства.

Щороку 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. В Україні святу виповнюється вже 22 роки, а у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою — захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти, медобслуговування та інших бід. В цей день професором С.І.Якименко спільно зі студентами та викладачами факультету дошкільної та початкової освіти проведено челендж #Вихователь — родом із дитинства. Студенти та викладачі викладали свої фото з виховної практики та відмічали офіційну сторінку інстаграму @mnu_f_d_p_osvita. Сім’я і дитина — це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.