Відкрите заняття Бублик А.Г.

26.04.2017 викладач кафедри початкової освіти Бублик Анна Геннадіївна провела відкрите заняття у 248 групі з дисципліни  «Практика усного і писемного мовлення (іноземна мова)». Тема — «Свята і традиції».

Протягом заняття студенти ознайомились з інформацією про свята, традиції та фестивалі в англомовних країнах; практикували навички усного монологічного мовлення (розповідь про свято або традицію), писемного мовлення (контрастування граматичних часів Present Perfect Tense/Past Simple Tense), розвивали навички читання (читання як засіб пошуку конкретної інформації); розвивали фонематичний та інтонаційний слух, вміння здійснювати перенесення у нову ситуацію на основі реалізації проблемно-пошукової діяльності, мовленнєву реакцію, готовність до участі в спілкуванні.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти